סדנאות מומחים של מלאכות עתיקות- "בני אדמה" ושל כלים ומוזיקה עתיקה- "תו הטבע" למבוגרים ולילדים במוזיאון.

מוזיאון האדם הקדמון מארח סדנאות מומחים איכותיות וייחודיות הקשורות באורח החיים הטבעי שאפיין את בני האדם בפרהיסטוריה ומאפיין עד היום תרבויות שעדין חיות בטכניקות פשוטות וטבעיות.

סדנאות אלו מעניקות חוויה ייחודית, משמחת ומרגשת לכל אחת ואחד, וניתן להזמין אותן עבור קבוצות מבוגרים או ילדים או עבור קבוצות של משפחות, לפי הזמנה או צורך. יש לתאם את הקבוצות מראש. מלבד קבוצות, המוזיאון מקיים סדנאות לקהל הרחב בתאריכים הנקבעים מראש ומפורסמים באתר או בדף הפייסבוק.

סדנאות  "בני אדמה" – ארגון המתמחה במלאכות עתיקות מתקיימות במוזיאון בהדרכת מיכה חנונה מייסד הארגון, או אחד מהמדריכים המוסמכים של בני אדמה, והן כוללות: הדלקת אש בשיטות קדומות, סיתות צור, הכנת ראש חץ, גילוף כלי עץ, קליעת מחצלת, ליקוט, גששות, בניית מחסות ועוד.

"תו הטבע"- בהדרכת אלעד נאמן מוזיקאי ובונה כלי הקשה- סדנאות מוזיקה וכלים מן העולם. סדנאות חוויה והתנסות בכלים מרחבי העולם, בתיפוף גוף ובמוזיקה מעולמות טבעיים, לא למוזיקאים בלבד!

להזמנת כל אחת מהסדנאות האלה עבור קבוצות, תוכלו ליצור קשר במסמך זה, להשאיר פרטים ונחזור אליכם. או שתוכלו להתקשר: 052-6300787.

אם אתןם ללא קבוצה, ומעוניינות שנכניס אתכןם לרשימת המתעניינותים בסדנאות תוכלו למלא פרטים בלינק זה לסדנאות מלאכות עתיקות ובלינק זה לסדנאות מוזיקה וכלים מהעולם.

כשתתגבש קבוצה ותאריך ניצור אתכם קשר. הפנייה אינה מחייבת אלא מכניסה אתכןם למאגר למטרות עדכון על הסדנאות בזמן הרלוונטי.

ניתן להזמין בתאריך המתואם מראש, לקבוצות פרטיות/ לסוכני קבוצות.

שעות: בתיאום מראש בכל שעה.

מיקום: במוזיאון וברחבת הדשא

מחיר: הצעת מחיר תנתן בהתאם לסדנא ולמפעילים המוזמנים.